מומחית לזיהוי שפת הגוף בתינוקות, ייעוץ גמילה מחיתולים

היי נעים מאוד, אני קרין שמואלי ויזל, נשואה לטל באושר ואמא לשני בנים מהממים, נועם (2.4) ואליה (0.2) ואנחנו גרים במושב כפר אחים שבדרום.

חודש אחרי שנועם נולד מצאתי את עצמי בוכה איתו כשהוא בוכה כי לא הייתי יודעת מה הסיבה ובכל פעם של הכי היה צורך להתחיל מסע ניחושים, באיזה יום בחופשת הלידה ממש קצת אחרי המקרה קפץ לי פרסום אם ארצה לדעת להבין את התינוק שלי ולדעת מה הוא צריך מבלי שהוא יבכה וכמובן שהרגשתי כאילו מישהו קורא את מחשבותיי נרשמתי ישר לשמוע עוד פרטים וקיבלתי שיחה מחברת small talk, ששם החלטתי לעבור סדנא להבנת צורכי התינוק שלי ולמידתו.

אחרי הסדנא ממש נהנתי ולמדתי המון ופתאום הכל היה הרבה יותר פשוט, והחלטתי שזה מה שאני רוצה לעשות , לעזור לעוד המון הורים וילדים ליגדול נכון עם הבנה וביטחון ומלא מלא אוקסיטוצין.וברגע שנפתח קורס מנחות ידעתי שאני צריכה להיות חלק ממנו וכך היה .

אז במקצועי אני מנחת הורים יועצת גמילה מחיתולים מגיל 0 ועד גיל שלוש יועצת שינה.

אני מאוד מאמינה שכל תינוק הוא אינדיבידואל ומאוד חשוב להיות קשובים לילד האישי שלכם.

יודעת ומאמינה בהורים שמכירים הכי טוב את הילד שלהם ולפעמים הם רק קצת זקוקים להכוונה הנכונה , ולכן החלטתי לעזור להורים לחוות את ההורות בצורה הטובה ביותר והמתגמלת ביותר.

הסיבה שהחלטתי לקחת חלק בקבוצה-

על מנת לעזור לכמה שיותר הורים וילדים לעבור את החלק ככה משמעותי הזה והכה חשוב הזה שמאוד מאוד חשוב לביטחון האישי גם בהמשך.

ובנוסף לעודד מודעות שאפשר גם אחרת, אפשר לגדל תינוקות בלי חיתול גם בכלל ( אני יודעת שיש כאלה שירימו רבה אבל זה אכן אפשרי וישנה קהילה שלמה של אנשים שמגדלים ככה את ילדיהם ) אבל מאוד חשובה המודעות וההקשבה לילד ולצרכיו.

שמחתי מאוד שניתנה לי הפלטפורמה לעזור להמון המון הורים וילדים במסגרת המדיה.

צריכה ייעוץ והכוונה? השאירי פרטים: